Ana Sayfa > Genel > RakipsizSohbet.Com

RakipsizSohbet.Com

RakipsizSohbet.Com Chat Sohbet Nedir?

Sohbet Yazılı olarak Bugünlere kadar gelmiştir. Bunun en temel sebebi ise günümüz teknolojisine ayak uydurmayı başarmış olan irc Network sistemleridir. Burada en temel olanak da chat sistemini web tabanına uyarlamakla birlikte Mobil sistemler de de çalışmasını sağlamaktır. Bizler geçmişten bugüne kadar bir çok gelişmiş teknoloji alt yapısını kullanmakla birlikte kendi temel yazılımlarımızı da geliştirmeye devam ediyoruz. Bir çok konuda diğer Sohbet Siteleri ile farklılıklarımız da bu doğrultuda oluşmuş oluyor.

Bugün bakıldığında 2000 li yıllara nazaran artık mobil kullanıcı oranı % 70 lere çıkmış durumdadır. Bizler de sistemimizde geliştirmeler yaparak tüm mobil cihazlarda Sizlere Chat yapma imkanı sunmaktayız. Burada bulunan tüm odalar tamamen ücretsiz hizmet vermektedir. Dilerseniz hemen alt kısımda bulunan bilgilendirme mesajını okuyabilir, aklınızda kalan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Unutmayınki Birtanem tüm Mobil cihazlarda hizmet verebilmektedir. Dilediğiniz herhangi bir Mobil cihaz ile bağlanarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 

BİLMENİZ GEREKEN BAZI ÖNEMLİ KOMUTLAR

Sitemiz de kayıtlı ve kayıtsız olarak sohbet edebilirsiniz. Ancak kullanmakta olduğunuz Rumuzunuzu kimse kullanmasın istiyorsanız yapmanız gereken /ns register şifre email Dir. bu sayede diğer oda kullanıcılarının Sizin rumuzunuzu kullanmasını engelleyebilirsiniz. bu sayede kalıcı bir isme sahip olmuş olur geldiğiniz de diğer insanlar sizin olduğunuzu anlar ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Oda içerisinde problemler ile karşılaşabilirsiniz. Bunların çözümü aslında çok basit yapmanız gereken: /join #operhelp resmi yardım kanalımıza bağlanarak, yönetici arkadaşlarının Sizlere vereceklerivoice (+v) ile birlikte, AÇIK ve NET bir şekilde probleminizi dile getirmeniz gerekmektedir, Burada yönetici arkadaşlar uygunluk durumunuza göre Sizlere yardım edeceklerdir.
Not: Lütfen işleminiz bittikten Yardım kanalında bekleme yapmayınız.

 

UYMAMIZ GEREKEN ODA KURALLARI VE BİLGİLENDİRME

  • Global odalarda sohbet esnasında özel konulara girmek (Dil, Din, ırk v.b) ,
  • Yönetici gruplarımızın (~ , & , @ ve % Durumundakiler) Yaptıkları uyarıların dikkate alınması ve uyulması,
  • Her türlü Maddi çıkar (para, kontör, kredi kartı bilgileri) Kişilerden tahsis etmek,
  • Özel sohbet pencerelerinde T.C yasalarına ve Türk aile terbiyesi dışına çıkmaya kalkışmak,
  • Devlet büyüklerine hakaret ve onlar hakkında konuşmak,
  • Özel konuşma ve Global odalar içerisinde kişileri rencide edici sözler,
  • Spor konuları, Futbol vb diyaloglarına girmek ve yeltenmek,
  • Söz konusu Damda kurallarına her konuda uymak ve kişileri gerektiğinde Yönetime bildirmek,
  • Diğer internet sitelerinin yada herhangi bir ürünün reklamını yapmak KESİNLİKLE YASAKTIR!

 

ÜCRETSİZ EĞLENCE VE OYUN ODALARI

Oyun ve Eğlence odaları içerisinde bir çok farklı Oyunlar oynayabilirsiniz. Bunlardan bazıları: Kelime, Çarkıfelek, Tetris,  Şişe Çevirmece gibi Bir çok Oyun kanallarımız bulunmaktadır. Dilerseniz de Radyo kanalımızda Canlı Radyo Dinleyebilirsiniz. Dilerseniz Yalnız Dilerseniz de yeni tanıştığınız insanlar ile bu oyunları kanallar üzerinden oynayabilirsiniz.

Seviyeli sohbet ile, yeni kişiler tanışmak için seni bekliyor. En güzel chat odası chatteyim.net Mobil uyumlu sohbet imkanı. Kolay kullanım ve özel seçenekleri ile RakipsizSohbet.Net yeni sohbet odaları katılabilirsiniz.

Etiketler: , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri – RakipsizSohbet.Net – RakipsizSohbet.Com